עמודים
dissertation essay help

הפורטל הישראלי להדרכת הורים

איך לבחור שמלה למסיבת יום הולדת?

יום הולדת זה יום חגיגי ומשמח מאוד. לקראת היום המרגש הזה נערכים ההורים ומתכננים מסיבה מהנה לילדה. ההורים שואפים בכל מאודם לשמח את הילדה, להפתיע אותה ולתת לה הרגשה של אהבה אמתית. לצורך כך הם משקיעים משאבים ומאמצים בתכנון מסיבה מושקעת ומעניינת שתספק את הילדה וכמובן את כל האורחים. בוחרים תכנית, מזמינים או קונים כיבוד, ומה עם הילדה עצמה. כיצד היא תראה? כלת השמחה צריכה כמובן להראות נהדר.

מה היא לובשת?

אותה ילדה תראה חיוורת ויומיומית כאשר היא לובשת בגד שגרתי, אך היא תראה זוהרת וזורחת כאשר היא תלבש בגד חגיגי שהולם אותה ומחמיא לה. זו הסיבה לכך שחשוב לרכוש שמלת יומולדת חגיגית ומחמיאה שתדגיש את היופי של הילדה ותשפר את המראה שלה בצורה ניכרת לעין.

התאמת השמלה לילדה

שמלות לילדות יש במגוון עצום ובקשת בלתי מוגבלת של צבעים ודגמים. אבל כדי שהשמלה אכן תהלום את הילדה ותחמיא לה חשוב מאוד שהיא תתאים לה. שהשמלה תיבחר בשימת לב כך שהיא אכן תוביל למראה מושלם:

התאמת צבע – לכל ילדה מתאים צבע אחר לפנים. זה תלוי בגוון העור ובצבע העיניים, גם לצבע של השיער יש משמעות לעניין זה. בחירת הצבע תיעשה בשיטה של מדידה וניסיונות למצוא את השמלה בצבע המחמיא והמתאים.

התאמת גזרה – לכל ילדה מתאים ללבוש שמלה בגזרה אחרת. וזאת בהתאם לממדי הגוף. ילדה רזה וגבוהה תוכל לבחור בצורה משוחררת שמלות בגזרות שונות שיחמיאו לה וישוו לה מראה נאה. ואילו ילדה נמוכה או מלאה תבחר שמלה בגזרה שתטשטש את מבנה גופה ואת הגובה ותדגיש את היופי של הילדה. כאשר הגזרה מתאימה גם ילדה מלאה או נמוכה עשויה להראות נהדר.

התאמת מידה – כאשר רוכשים שמלות לילדות חשוב מאוד להתאים את המשלה במידה המתאימה למידות הגוף של הילדה. פעמים יהיה צורך למדוד מספר שמלות עד שנצליח להחליט איזו מידה מתאימה. ולעיתים יהיה צורך לרכוש שמלה ולאחר הרכישה לבצע תיקונים שונים כדי להתאים אותה במדויק למידות הגוף. כי שמלה שמתאימה בדיוק מונחת יפה יותר ומשיגה תוצאה מרשימה פי כמה.

ומה אומרת הילדה?

אמנם אתם כבר יודעים איזו שמלה מתאים לרכוש. אבל מה עם הילדה? מה דעתה ומהן ההעדפות שלה? כדי שהיא תהיה מרוצה חשוב מאוד לשמוע את דעתה ולנסות להיענות להעדפותיה. היא רוצה שמלה ורודה? חולמת על שמלה נפוחה? רוצה בכל מאודה שמלה ארוכה? רק אם השמלה אכן תגשים את החלומות שלה ותתאים לציפיות שלה היא תהיה מרוצה ושמחה.

יוצאים לקנות!

כדי להצליח ברכישה חשוב לכם לפנות לחנות בה קיים מבחר מגוון של שמלות לילדות. לאחר התרשמות ממבחר הדגמים, הצבעים והגזרות תוכלו לבחור את שמלת החלומות למסיבת יום ההולדת של ילדתכם.

השאר תגובה

האימייל שלך לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>