עמודים
order dissertation from proquest

הפורטל הישראלי להדרכת הורים

כיצד מתבצעים ניתוחי אף ע"י ד"ר דב קליין

האף, מן הסתם בשל מיקומו הבולט במרכז הפנים, שלכשעצמן מהוות מרכיב בולט בכרטיס הביקור הוויזואלי שאנחנו מציגים לעולם, הוא אחד האיברים היותר מנותחים. בארה"ב, למשל, בוצעו ב-2015 למעלה מ-145,000 ניתוחי אף (הניתוח הפלסטי ה-4 מבחינת הביקוש לו) ובארץ מדובר בהליך הכירורגי הפופולרי ביותר אחרי הגדלת חזה.

ניתוח אף מחייב מיומנות וניסיון רבים במיוחד. ראשית, מדובר כאמור באיבר בולט מאוד וכל נזק שיתרחש בו במהלך ניתוח, גם אם מדובר בנזק קל שבקלים, יתבלט מיד לעין. שנית, האף הוא חלק ממערכת הנשימה ואף אחד לא רוצה לסבול מקשיי נשימה עקב ניתוח פלסטי רשלני.

מסיבות אלה מומלץ בחום לבצע ניתוחי אף אצל כירורגים פלסטיים ותיקים ומוערכים כגון ד"ר דב קליין, שאכן מבצע מדי שנה ניתוחי אף רבים (כולל כאלה שמטרתם הינה רפואית ולאו דווקא אסתטית).

דגשים חשובים לגבי ניתוח אף במרפאה של ד"ר דב קליין

ראשית חשוב להדגיש כי לבני הנוער הצעירים לא מומלץ לעבור ניתוח אף, גם אם מדובר בטרנד שהפך רווח למדי בשנים האחרונות. הסיבה לכך היא שרק בגיל 17 פחות או יותר האף מסיים להתעצב ומגיע לצורתו הסופית וכל ניתוח לפני שהדבר קורה אינו אפקטיבי שכן האף עשוי להשתנות עוד לאחר שהניתוח מסתיים.

דגש נוסף הוא הימנעות מפעילות ספורטיבית מאומצת לאחר הניתוח, וזאת למשך כ-21 יום, וכן ויתור על חשיפה לשמש של האף במשך 4 חודשים.

עוד חשוב לדעת כי ניתן להבין באמת מהן תוצאות ניתוח האף רק לאחר שחולפת כשנה מהניתוח, ועד אז יש להתאזר בסבלנות (ואם עברתם את ההליך הכירורגי אצל מנתח מיומן כמו ד"ר דב קליין מן הסתם ניתן להיות רגועים ולדעת שהמראה הסופי של האף יהיה זה שעליו חלמתם).

המומחיות הייחודית של ד"ר קליין

ד"ר דב קליין הוא אחד המומחים הבולטים (לא רק בארץ אלא גם בעולם) לניתוחי אף שניוניים. ניתוח אף שניוני הוא ניתוח אף שמטרתו תיקון ניתוח אף קודם שנכשל.

בין הסיבות לכישלון: מחיצת אף מעוקמת, אף שנותר רחב יתר על המידה, הסרת כמות גדולה מדי של רקמות וסחוסים ועוד.

באופן טבעי למי שעבר את ניתוח האף אצל רופא אחר והתוצאות אינן מוצלחות כדאי במיוחד לפנות לרופא מנוסה מאוד לצורך תיקון הניתוח הכושל, שהרי אף אחד לא רוצה לעבור שני ניתוחים פלסטיים שאינם משיגים את מטרתם.

חשוב לציין כי גם רופא מנוסה ומיומן דוגמת ד"ר דב קליין לא תמיד מסוגל לתקן טעויות, ובפרט אם הן גרמו לנזק בלתי הפיך. גם הנתונים הפיזיים הבסיסיים של המנותח או המנותחת עלולים ליצור מגבלות שונות ועל כן ישנה חשיבות רבה גם לתיאום הציפיות שלפני הניתוח עצמו.

במסגרת ניתוחי אף שניוניים באה לידי ביטוי לא רק המיומנות הטכנית של ד"ר דב קליין אלא גם אישיותו המכילה והמרגיעה. הקשב המלא שלו לכל מנותח ומנותחת והיכולת שלו למקד אותם בהווה ולא בצער העבר תורמים רבות להצלחת התהליך כולו ולכך שבסופו של דבר הם יחוו את התהליך כולו (הכישלון וההצלחה גם יחד) כמוצלח ומעצים.

השאר תגובה

האימייל שלך לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>