עמודים
business plan help dubai

הפורטל הישראלי להדרכת הורים

סיון זלצמן

סיון זלצמן

שמי סיון, נשואה לגיא ואמא למאיה ועומר.
גם לי כמו לאמהות רבות היה ברור שאאלץ להפרד לשלום משעות השינה שלי לתקופה של מספר שנים וכבר בהריון שמעתי לא מעט את המשפט "תשני עכשיו כי אח"כ זה לא יהיה אפשרי".
עבדתי בחינוך לגיל הרך 10 שנים ולמרות הניסיון הרב, חוויתי קשיים לא מבוטלים בנושא השינה עם עומר וכך נחשפתי לעולם יעוץ השינה. עברנו עם עומר תהליך מלא ומוצלח ב’לילה טוב’ כאשר היה בן 7 חודשים וחיינו השתנו מן הקצה אל הקצה.
ככל שעבר הזמן הבנתי את גודל השינוי שהתחולל בחיינו ושמתי לי למטרה "להעביר את זה הלאה" ולהסביר להורים שהאקסיומה הזו שכולנו גדלים לתוכה היא איננה גזר דין שחייבים להשלים איתו.
למדתי והוסמכתי במרכז ‘לילה טוב’ ומאז אני בעלת המותג ‘לישון בידיים טובות’ ואני כאן בכדי לעזור להורים להתמודד עם הקושי הגדול הזה ולהחזיר להם את השינה ואיכות החיים, לעזור להם לתת לילדיהם את מתנת השינה שמסייעת להתפתחות בתחומים רבים אחרים, ובעיקר להחזיר להם את החיוך שאמור ללוות אותנו כאשר אנו משכיבים את ילדינו לישון בנשיקה ואמירת "לילה טוב".
קצת על שיטת "לילה טוב"
שיטת "לילה טוב" להקניית הרגלי שינה בריאים נשענת על עיקרון בסיסי של היענות תמידית ומיידית לבכי של התינוק או הילד. בשיטה זו, אנו לא משאירים את הילד בוכה לבדו, אפילו לא לדקה מתוזמנת אחת!
שיטת "לילה טוב" עוסקת בהצבת גבולות ובבניית סמכות הורית תוך כדי יצירת דפוס התקשרות בטוח של הילד בהוריו לצורך בניית תחושות אמון וביטחון. היא עוסקת בגמילת הילד מתלות בגורמים חיצוניים (אוכל, מוצץ, "על הידיים" וכו’) בצורה הדרגתית ושקולה ומקנה לילד ולהורים הרגלים וכלים לחיים כך שיהיו מוטמעים לתמיד.
מה אני מציעה:
- אבחון וליווי אישי למשפחות בתהליכי הקניית הרגלי שינה לגיל הרך.
- הרצאות בנושא השינה לארגונים, חוגי בית, קבוצות הורים, ימי עיון ועוד.
- הדרכות בנושא השינה לצוותי חינוך בגנים ותינוקיות.
יצירת קשר:
טלפון: 055-882-3559
מייל: sivan.zalssman@gmail.com
פייסבוק: https://www.facebook.com/sivan.zalssman

תגובה אחת

  1. גאה בך על היומה והאנרגיות . תמשיכי בדרכך . בהצלחה רבה אשמח לשמוע כיצד מתקדמת.

השאר תגובה

האימייל שלך לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>